O nas

Sieć H@KER-NET

Nasz sieć powstała aby umożliwić Państwu dostęp do szybkiego i stabilnego internetu. Pragniemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości dostęp do internetu w oparciu o technologię światłowodową lub bezprzewodową. Usługa ta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców małych miejscowości gdzie nie rzadko jedyną możliwością dostępu do internetu jest sieć komórkowa – rozwiązanie kosztowne i mało stabilne. Nasza sieć jest budowana w oparciu o wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia dużą niezawodność i stabilność pracy. Nasi pracownicy to ludzie z doświadczeniem i pasją posiadający odpowiednie kwalifikacje, stale podnoszący swoje kwalifikacje podczas szkoleń organizowanych przez uznane ośrodki.

Dlaczego my?

W dobie rosnącej informatyzacji przedsiębiorstw, administracji publicznej, szkół a także gospodarstw domowych internet staje się nieodłącznym medium każdego z Nas, tak jak telefon komórkowy czy telewizja satelitarna. To dzięki niemu możemy załatwić część spraw nie wychodząc z domu. Internet służy dziś do regulowania rachunków, komunikowania się z najbliższymi, jest źródłem wiadomości oraz wiedzy. Dlatego trudno sobie wyobrazić dzisiaj jego brak.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na usługi dostępowe postanowiliśmy zaoferować najbardziej zaawansowane rozwiązania na rynku. Dzięki temu nasze usługi charakteryzują się wydajnością i stabilną pracą.